Uproszczenie produkcji form

Artykuły sportowe i rekreacyjne są częścią szybko zmieniającej się branży mody, w której powszechny jest krótki cykl życia produktów.

 

WORKNC Pomaga firmom z tego sektora w osiągnięciu szybkiego rozwoju produktu poprzez uproszczenie produkcji form. Pracując bezpośrednio z danych CAD, WORKNC interpretuje informacje, naprawia i modyfikuje je, tak aby były gotowe do produkcji, a wykorzystując swoje narzędzia do sprawdzania podcięć i kątów, zapewnia możliwość wykonania części poprzez podkreślenie potencjalnych obszarów problematycznych na wczesnym etapie projektowania.

branża sportowa
przemysł sportowy

Automatyczne cykle obróbkowe

Gdy forma jest gotowa do produkcji, za pomocą automatycznych cykli obróbkowych użytkownik wykona obróbkę zgrubną, a następnie obróbkę wykańczającą, minimalizując liczbę wymaganych elektrod, co znacznie zmniejsza koszty i czas realizacji. Jest to szczególnie skuteczne w połączeniu z centrami obróbczymi i dużymi prędkościami skrawania. WORKNC poprawia również jakość ścieżek 5-osiowych, ruchy wzdłuż osi. Płynne ścieżki narzędzia przyczyniają się do lepszego wykończenia powierzchni, co jest ważne dla gotowego produktu.


Zarządzanie produkcją

Portfolio produktów WORKNC uzupełnia system do zarządzania produkcją. Moduły oprogramowania WORKPLAN ERP zapewniają narzędzia do tworzenia dokładnych wycen i zarządzania procesem produkcji aż do dostarczenia produktu. Łatwe w użyciu systemy śledzą koszty i czas oraz umożliwiają menedżerom monitorowanie czynników biznesowych w czasie rzeczywistym. W branży, w której bardzo liczy się czas, posiadanie systemu, który wspomaga dostawy, jest bardzo cenną korzyścią.

Sprawdź nasze usługi: