Przejście od zamówień do gotowego produktu

Dane projektowe mogą być dostarczane w wielu formach, w tym IGES, STEP i wielu innych rodzimych formatach CAD. Udany import danych klienta to tylko pierwszy krok. Powierzchnie i modele mogą wymagać naprawy, a projekty wymagać modyfikacji lub edycji przed rozpoczęciem produkcji.
WORKNC zawiera potężne narzędzia ułatwiające wszystkie te zadania. Oprogramowanie jest w stanie wykonywać operacje Boolowskie, zaślepiać szczeliny, analizować kąty, tworzyć linie podziału i wiele więcej.

inżynieria
inżynieria

Produkcja

Gdy część lub forma jest gotowa do produkcji, WORKNC może szybko i automatycznie tworzyć ścieżki narzędzia. W celu zapewnienia spójności, istniejące metody mogą być przechowywane i ponownie wykorzystywane, przechwytując wiedzę i doświadczenie inżyniera. Wszystkie ścieżki narzędzia WORKNC zostały zaprojektowane w celu uzyskania optymalnych i bezpiecznych warunków skrawania, a weryfikacja i unikanie kolizji zapewniają niezawodność nawet w przypadku najbardziej złożonych ścieżek 5-osiowych, pomagając użytkownikom w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów przy minimalnym wysiłku.

 

Rozwiązania WORKPLAN, rozwiązanie ERP do zarządzania produkcją może również pomóc inżynierom w zarządzaniu procesem, śledząc kolejne iteracje projektu, przepracowane godziny, wydatki i postępy produkcji. Systemy umożliwiają menedżerom monitorowanie w czasie rzeczywistym wszystkich kluczowych czynników biznesowych, co pozwala im dostarczać produkty zarówno z zyskiem, jak i na czas.

Sprawdź nasze usługi: