Wykorzystanie systemów ERP

W przypadku niektórych zastosowań, maszyny mogą składać się z setek lub tysięcy elementów, co sprawia, że zarządzanie projektami jest skomplikowanym procesem. WORKPLAN dostarcza rozwiązania ERP zaprojektowane specjalnie dla produkcji na zamówienie. Pracując bezpośrednio na podstawie projektu CAD, oprogramowanie tworzy strukturę drzewka komponentów i kontroluje zakupy, podwykonawstwo i produkcję, a także monitoruje zmiany w projekcie w miarę ich pojawiania się.

maszyny specjalne
maszyny specjalne

Ścieżka krytyczna

Analiza ścieżki krytycznej projektu uwypukla najważniejsze procesy i planowane terminy realizacji, dając ostrzeżenia o przekroczeniu czasu. Systemy ERP WORKPLAN śledzą również koszty, zarówno dla elementów kupowanych, jak i produkowanych. Koszty mogą być porównywane z planowanym budżetem, aby zidentyfikować obszary, które wymagają uwagi w miarę postępu produkcji. Dzięki tym narzędziom menedżerowie mogą błyskawicznie zobaczyć status projektu, co pozwala im podejmować decyzje na podstawie obszernych informacji przechowywanych w systemie, umożliwiając ukończenie budowy maszyny w ramach budżetu i na czas.


Zwiększenie wydajności

W przypadku obróbki elementów w zakładzie, producenci maszyn specjalnego przeznaczenia mogą zwiększyć swoją wydajność dzięki WORKNC. Projekty można importować i przygotowywać do produkcji w WORKNC-CAD. Programowanie CNC jest prostym zadaniem przy użyciu automatycznych procedur obróbki 2-, 3- i 5-osiowej w oprogramowaniu. Zostały one zaprojektowane tak, aby zoptymalizować wydajność obrabiarki i jednocześnie produkować wysokiej jakości, dokładne elementy. Używane razem, WORKPLAN i WORKNC pomogą producentom maszyn specjalnych osiągnąć cele związane z zyskiem i dostawą.

Sprawdź nasze usługi: