Szybka produkcja, efektywne zarządzanie

Czas wprowadzenia na rynek nowych produktów jest ważny dla sukcesu, a prototypy i modele pomagają w finalizacji projektu. WORKNC to potężne narzędzie do szybkiego prototypowania, stanowiące alternatywę dla addytywnych metod tworzenia modeli poprzez bezpośrednią obróbkę elementów i modeli lub obróbkę formy w przypadku, gdy części są wymagane w małej ilości. Powstałe prototypy mogą być wykonane w żywicy lub materiale przeznaczonym do produkcji, aby umożliwić dokładną ocenę funkcjonalności i wyglądu.

 

Pracując bezpośrednio z modelu CAD, WORKNC może utworzyć linię podziału i sprawdzać kąty, aby zapewnić możliwość obróbki. Automatyczne zarządzanie programami szybko tworzy ścieżki narzędzia, unikając kolizji z narzędziem i uchwytem.

modelowanie i prototypowanie
prototypowanie

5-osiowe centra obróbcze

Dla 5-osiowych centrów obróbczych, które są powszechnie używane przy szybkim prototypowaniu, WORKNC Auto 5 konwertuje 3-osiowe ścieżki narzędzia do 5-osiowych ścieżek narzędzia, umożliwiając obróbkę większej powierzchni części w jednym zamocowaniu.

 

WORKNC słynie z niezawodności swoich ścieżek, więc pozwala uruchomić obrabiarkę bezobsługowo i tworzyć wysokiej jakości wykończenia powierzchni skracając czasu produkcji do minimum.

 

Śledzenie poszczególnych projektów i dbanie o to, by były one ukończone na czas i z zyskiem, jest wymagające, gdy czas dostawy modeli i prototypów mierzy się w godzinach. WORKPLAN, system ERP do zarządzania produkcją, kontroluje zdolności produkcyjne, zapewnia dokładne wyceny i monitoruje koszty. Informacje dostarczane w czasie rzeczywistym przez oprogramowanie zwracają uwagę na pojawiające się anomalie, umożliwiając kierownikom podjęcie odpowiednich działań w celu maksymalizacji wydajności i rentowności.

Sprawdź nasze usługi: