Zastosowanie systemu w sektorze motoryzacyjnym

Najwięksi producenci pojazdów odnotowali znaczne skrócenie czasu realizacji i poprawę jakości dzięki WORKNC. Łatwość obsługi, szybkość obliczeń, łatwość integracji z istniejącymi systemami oraz spójne metody produkcji, to niektóre z kluczowych zalet systemu WORKNC.

 

W dalszym łańcuchu dostaw WORKNC również zapewnia znaczące korzyści. Firmy specjalizujące się w dużych elementach potrzebują kontroli nad kierunkiem obróbki, ponieważ może to mieć wpływ na wygląd gotowego produktu. Dodatkowo w wielu przypadkach ręczne wykańczanie jest nie do przyjęcia, co sprawia, że niezawodność i wszechstronność WORKNC jest szczególnie istotne.

Zdolność WORKNC do manipulowania projektami CAD i przygotowania ich do produkcji jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu.

przemysł motoryzacyjny

Narzędzia i formy

Produkcja narzędzi i form ma duże znaczenie w przemyśle motoryzacyjnym. Zarządzanie danymi CAD w WORKNC, procedury obróbki twardych materiałów oraz techniki maksymalizacji prędkości skrawania i minimalizacji marnowania ruchów maszyny przyczyniają się do szybszej produkcji i wyższej wydajności. Można to dodatkowo zwiększyć dzięki WORKPLAN, platformie do zarządzania produkcją ERP. Te pakiety oprogramowania pomagają firmom kontrolować kluczowe czynniki biznesowe, w tym oferty, koszty, produkcję i jakość, w celu osiągnięcia optymalnej rentowności.

Sprawdź nasze usługi: