Optymalizacja produkcji

Optymalizacja procesu produkcji i maksymalizacja zwrotów w tak szerokim środowisku stanowi szczególne wyzwanie. Dane CAD i projektowe mogą występować w wielu formach, od szkiców po modele bryłowe i powierzchniowe. WORKNC zawiera narzędzia do projektowania i modelowania, a także interfejsy dla wszystkich wiodących systemów CAD, zapewniając zgodność z plikami klientów.

 

W tej branży komponenty mogą również różnić się od kształtów pryzmatycznych 2D do takich, które wymagają obróbki 5-osiowej. WORKNC jest idealnym narzędziem CAM w tym środowisku, umożliwiającym łatwe programowanie zarówno w 2D, jak i 3D, co znacznie skraca czas i wysiłek potrzebny do tworzenia programów NC. WORKNC można również rozbudowywać, więc użytkownicy mogą zacząć od 2D, przejść do 3D, a następnie dodać obróbkę 5-osiową lub wycinanie drutowe, co czyni program bardzo uniwersalnym rozwiązaniem.

ogólna mechanika
obróbka cam

Kalkulacje

Branża mechaniki ogólnej jest bardzo konkurencyjna, więc kalkulacje muszą być dokładne. WORKPLAN, system zarządzania produkcją ERP, umożliwia klientom tworzenie konkurencyjnych ofert. Pomaga użytkownikom analizować nowe zadania, sprawdzać zdolność produkcyjną, przydzielać zasoby i czas oraz badać procedury zakupu. Uzbrojeni w te informacje menedżerowie mogą tworzyć dokładne oferty i monitorować tempo ich akceptacji. Po rozpoczęciu produkcji, ciągłe monitorowanie zapewnia, na właściwym poziomie koszty i czas realizacji, a terminy dostaw są dotrzymywane, co skutkuje zadowolonymi klientami i zyskownym biznesem.

Sprawdź nasze usługi: