Szkolenia WORKNC

Firma VERASHAPE oferuje szkolenia z zakresu WORKNC. Czas trwania kursów, uzależniony od złożoności i przekazywanej treści, wynosi 1 – 4 dni. Terminy szkoleń dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmy zamawiającej szkolenie.

Czego możesz się spodziewać?

Posiadamy wyspecjalizowane ośrodki szkoleniowe w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu. W każde miejsce łatwo jest dotrzeć dowolnymi środkami transportu. Jeżeli zajdzie potrzeba polecimy lokalne hotele. Nowoczesne sale szkoleniowe wyposażyliśmy w dedykowane stacje graficzne DELL. Nasz doświadczony i kompetentny zespół trenerów sprawnie poprowadzi Cię przez częściowe i kompleksowe moduły treningowe. Poszczególne kursy WORKNC różnią się złożonością i mają różne zastosowanie. Jeśli nie jesteś pewien, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza – skontaktuj się z naszym zespołem. Wspólnie sprecyzujemy Twoje wymagania. Ustalimy też zakres, czas i miejsce szkolenia.

Oferujemy również szkolenia na miejscu u klientów.

Głównym celem systemu WORKNC jest maksymalny zwrot z inwestycji w jak najkrótszym czasie. Stąd zwiększanie produktywności, zmniejszanie ilości wytwarzanych odpadów, poprawa jakości i redukcja czasu dostawy. Do osiągnięcia tych celów potrzebny jest również odpowiednio przeszkolony personel.

szkolenia cam worknc

Dowiedz się więcej

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Zapytaj o szkolenie

  Imię i nazwisko: *

  Firma:

  E-mail: *

  Nr telefonu: *

  Miejscowość:

  Uwagi / Dodatkowe informacje:

  Dodatkowo:


  Zapytaj o szkolenie WORKPLAN
  Jak poprawnie wypełnić formularz?

  Bardzo prosimy o dokładne wypełnienie formularza. Pozwoli nam to na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.

  Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego przedstawiciel naszej firmy w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów specjalnej oferty skierowanej do Państwa firmy.

  W razie problemów w wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt telefoniczny lub email:
  zapytanie@worknc.pl